Ubezpieczenia Tarnobrzeg

Compensa

Compensa Tarnobrzeg - ubezpieczenie OC

Oferujemy ubezpieczenia firmy Compensa.
W ofercie m.in. ubezpieczenia komunikacyjne samochodów (OC, AC, NNW, Ass) oraz majątkowe

Proszę o kontakt poprzez formularz, a przygotujemy ofertę

Szczegóły:
Orbisan Polskie Biuro Podróży
ul. Mickiewicza 16, 39-400 Tarnobrzeg
Tel 15 822 62 49, 15 822 96 60

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 17:00

Sobota 9:00 - 12:00

Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group

Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group działa na polskim rynku od 1990 roku. Spółka należy do austriackiej grupy Vienna Insurance Group, wiodącego ubezpieczyciela w Europie Środkowo-Wschodniej. (www.vig.com)

Spółka zapewnia kompleksową obsługę Klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych Kientów korporacyjnych oferując m.in. ubezpieczenia: komunikacyjne, zdrowotne, mieszkań, mienia i odpowiedzialności cywilnej.
 

Compensa proponuje elastyczne rozwiązania, Klient może wybierać pomiędzy ubezpieczeniem pojedynczego ryzyka a innowacyjnymi pakietami zapewniającymi kompleksową ochronę mienia.
 

Aby spełnić oczekiwania Klientów i zaspokoić ich potrzeby Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group stale rozszerza i unowocześnia swoją ofertę.

 

Compensa Komunikacja - ubezpieczenie komunikacyjne samochodu

Compensa oferuje ubezpieczenia samochodowe w szerokim zakresie i rozmaitych wariantach. Na naszą kompleksową ofertę składają się m.in. ubezpieczenia:

 
  • Compensa moto DNA kod
   To unikalny pakiet ubezpieczeń OC i AC, łączący w sobie bardzo atrakcyjny zakres ochrony ubezpieczeniowej pojazdu, wraz z jego zabezpieczeniem na wypadek kradzieży.

   więcej 

  • OC - ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
   Obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne dla wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych, obejmujące swoim. zakres ochrony szkody wyrządzone osobom trzecim w związku z ruchem tych pojazdów. Oferowane przez nas ubezpieczenie OC może zostać rozszerzone o darmową Zielona Kartę, a za niewielką dopłatą także o pomoc Assistance.

   więcej

  • AC - ubezpieczenie Autocasco
   Ubezpieczenie to zapewnia finansową rekompensatę w przypadku uszkodzenia, zniszczenia albo utraty ubezpieczonego pojazdu i jego wyposażenia. Szeroki zakres ochrony obejmujący wszelkie ryzyka (formuła „all risk”), możliwość wyboru zakresu ubezpieczenia zależnie od indywidualnych potrzeb, to atuty ubezpieczenia „Autocasco” oferowanego przez Compensę. Skorzystaj z wygodnego kalkulatora i oblicz wysokość składki dla Twojego samochodu.

   więcej

  • Ubezpieczenie szyb  NOWOŚĆ
   Ubezpieczenie to zapewnia pokrycie kosztów naprawy lub wymiany szyb w Twoim pojeździe w przypadku ich uszkodzenia (np. na skutek wandalizmu). Powstałe zdarzenie, objęte tą ochroną ubezpieczeniową nie spowoduje utraty zniżek za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia AC w Compensie.

   więcej

  • Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasazerów
   To ubezpieczenie komunikacyjne chroniące Ciebie i osoby znajdujące się z Tobą w pojeździe. Oferta została skonstruowana w taki sposób, byś sam mógł zdecydować o wysokości ubezpieczenia.

   więcej

  • Assistance
   To atrakcyjna propozycja dla osób, które wykupiły w Compensie ubezpieczenia komunikacyjne AC lub OC. Pozwala ona na uzyskanie szybkiej i profesjonalnej pomocy w awaryjnych sytuacjach na drodze.

   więcej

  • Compensa Pomoc  NOWOŚĆ
   To ubezpieczenie Assistance dla osób, które nie zawierają w Compensie umowy ubezpieczenia OC lub AC

   więcej

  • OP - ubezpieczenie ochrony prawnej
   Ubezpieczenie ochrony prawnej pokrywa koszty pomocy prawnej poniesione w celu ochrony Twoich interesów.

   więcej

  • Zielona Karta
   Zielona Karta to Międzynarodowy Certyfikat Ubezpieczeniowy potwierdzający ochronę ubezpieczeniową obejmującą odpowiedzialność cywilną posiadacza lub kierowcy pojazdu mechanicznego za szkody wyrządzone osobom trzecim w ruchu zagranicznym. Zielona Karta wymagana jest w krajach Systemu Zielonej Karty, na terenie których nie działa OC krajowe. W Compensie Zielona Karta jest dodawana bez opłat (na żądanie) do ubezpieczenia OC!

   więcej

Ubezpieczenie domu / mieszkania

Compensa oferuje bardzo nowoczesne i wygodne ubezpieczenie domu lub mieszkania (w tym także inwestycji budowlanej w trakcie realizacji). Wybierz ubezpieczenie najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom.

 
 • Compensa Mój Dom NOWOŚĆ
  Compensa Mój Dom to ubezpieczenie mieszkania / domu, majątku od wszystkich ryzyk oraz atrakcyjny pakiet ubezpieczeń dodatkowych.

  więcej

 • Compensa Rodzina
  Compensa Rodzina to ubezpieczenie domu / mieszkania, a także majątku i Twojej rodziny, w atrakcyjnej cenie i zakresie w pełni dostosowanym do Twoich indywidualnych potrzeb.

  więcej

 • Twoja inwestycja - ubezpieczenie inwestycji budowlanych
  Twoja Inwestycja to ubezpieczenie skierowane do osób, które rozpoczynają lub prowadzą budowę, przebudowę lub remont domu mieszkalnego bądź budynku gospodarczego.

  więcej

  Compensa Voyage – ubezpieczenie turystyczne w podróży

  Compensa Voyage to kompleksowe ubezpieczenie za granicą - zarówno podczas wyjazdów prywatnych, jak i służbowych. To nowoczesna usługa zapewniająca poczucie bezpieczeństwa niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Oferowane przez nas ubezpieczenie w podróży sprawi, że nie zaskoczy Cię żaden nieprzychylny bieg wydarzeń, gdyż w każdym miejscu liczyć będziesz mógł na odpowiednią opiekę. To idealne ubezpieczenie zarówno na letnie wakacje, na narty, jak i na dalekie służbowe podróże, niezależnie od tego jak długi czas zamierzasz spędzić za granicą.

  Ubezpieczenie turystyczne Compensa Voyage to gwarancja pokrycia kosztów leczenia zarówno w państwowych jak i prywatnych placówkach medycznych na całym świecie. Możliwość korzystania z profesjonalnej opieki lekarzy to jeden z najważniejszych elementów, jakie zawiera proponowane przez nas ubezpieczenie za granicą. Compensa Voyage to również świadczenia dodatkowe, których nie zapewnia Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego, wydawana przez NFZ na wniosek obywatela Rzeczpospolitej Polskiej. Sprawdź co daje Ci ubezpieczenie za granicą Compensa Voyage:

Joomla templates by a4joomla